O nas

Witamy na stronie naszego sklepu CHRZEŚCIJAŃSKIE.pl, jest to rozwinięcie naszego pierwszego pomysłu, jakim jest produkcja koszulek chrześcijańskich pod marką SFTC. Wtedy chcieliśmy zamanifestować naszą wiarę i przekonania w jakiejś ciekawej i nośnej formie, aby było to możliwe wszędzie, niezależnie od okoliczności. Padło na koszulki chrześcijańskie i nadruki religijne na różnych innych przedmiotach - kubkach, torbach, bluzach... Chcieliśmy czegoś "gorącego" i jednoznacznego - tak powstała nasza pierwsza chrześcijańska koszulka - SEMPER FIDELIS TIBI CHRISTE, czyli ZAWSZE WIERNI TOBIE CHRYSTE (stąd też wzięła się nazwa, czyli skrót SFTC). Celowo po łacinie z czerwonym krzyżem jerozolimskim, taka koszulkowa krucjata.

Dzisiaj chcemy pójść o krok dalej i dlatego stworzyliśmy CHRZEŚCIJAŃSKIE.pl - sklep, w którym będziemy oferować wszystkie ciekawe i wyjątkowe rzeczy chrześcijańskie, do których dotrzemy. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i oferty współpracy.

Jesteśmy firmą rodzinną i codziennie (albo prawie codziennie) odczuwamy, że Pan troszczy się o naszą rodzinę i firmę. Mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie będzie rozszerzało Jego światło, tak, żeby każdy zdał sobie sprawę, że On jest i na nas czaka. Tak samo jak testowaliśmy nasze koszulki na sobie, tak będziemy starali się dobierać ofertę jakbyśmy sami mieli robić zakupy. Wszystko ad maiorem dei gloriam

Nie ma zmiłuj... oczywiście bez naszego Pana Jezusa Chrystusa. Chcemy być Krzyżowcami Bożego Miłosierdzia, dlatego - Semper Fidelis Tibi Christe - SFTC


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@chrzescijanskie.pl lub telefonicznie pod numerem +48.660220700.

 

QUIS UT DEUS!

Załoga

Koszulki Chrześcijańskie - SFTC™

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl