5%

 

Od samego początku czuliśmy mocną, odgórną inspirację do podjęcia tematu koszulek chrześcijańskich. Towarzyszyło temu bardzo intensywne wsparcie duchowe, jak i materialne. Czasami mieliśmy wręcz wrażenie totalnej inwigilacji :) w końcu „góra” cały czas patrzy.

Usłyszeliśmy kiedyś o dziesięcinie i kiedy minęły pierwsze wrażenia w stylu „no nie, znowu kasa” albo „skąd, z czego, wariactwo!”, dotarło do nas, że wszystko stworzył Bóg i to on zastawia nam stół, to On prowadzi nas na zielone pastwiska, a my – barany, myślimy, że ta trawa jest nasza i tylko nasza, i rośnie dzięki nam! Dotarło do nas, że jesteśmy tylko zarządcami boskiego majątku i dostajemy wszystko, a mamy z tego dać marne 10%. Pomyślcie, taka akcja, kupujecie dom z ogrodem z 90% upustem! Oczywiście te wszystkie dobra, których się tak kurczowo trzymamy to "nasza krwawica" itp., ale czy bez boskiej zgody cokolwiek nam się uda?

Tak czy inaczej, chcemy część naszej dziesięciny przekazywać właśnie za pośrednictwem naszego sklepu. Ponieważ to Wy przyczyniacie się do materialnego wyniku, chcemy poprosić o pomoc przy wyborze organizacji, którą mamy wesprzeć. Tak naprawdę, po prostu nie potrafimy wybrać między jednym dobrem, a drugim, dlatego niecnie Was wykorzystamy do podjęcia decyzji. My tymczasem zrobimy już sobie tylko przelewy, czyli poklikamy trochę i 5% z naszej sprzedaży zasili odpowiednie konto.

JAK MOŻECIE WYBRAĆ?

Wystarczy, że w trakcie składania zamówienia, gdzieś pomiędzy uwagami, a akceptacją regulaminu, znajdziesz listę organizacji i wybierzesz. My zobaczymy to na podsumowaniu i po otrzymaniu należności, przekażemy 5% sprzedaży (wyłączając koszty dostawy) na konto odpowiedniej fundacji.

 

Jeśli macie jakieś uwagi, pomysły lub chcecie nam pomóc, piszcie, podawajcie dalej lub polubcie nas na fb.

 

Z Bogiem!

Zespół sklepu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl